Jak znaleźć prawdziwą miłość?

Hej dziś chciałam poruszyć temat prawdziwej miłości wierzycie w nią bo ja tak. Nie raz jest tak że poznasz kogoś zaczynacie się spotykać i jak nie mieszkacie ze sobą to jest ok. Dopiero po wprowadzę widać jak jest naprawdę moje rady na dziś.
Żeby nie było rozpadow małżeństw później trzeba dobrze zacząć bo po co mają dzieci cierpieć na przykładzie mojej mamy 3 razy brała ślub bo stwierdziła że to nie ten a co my nie mieliśmy ojca to nie mieliśmy więc wymienię w punktach co uważam za ważne:
1. Rozmowa na samym początku jest ważna żeby dowiedzieć się jak najwięcej o parterze. Co lubi czego nie lubi. Jakie ma zainteresowania. Jak widzi swoją przyszłość to już na początku jest ważne
2. Zanim się Zamieszkasz z kimś poznaj jego rodzinę bo później mogą być z tego problemy. Inne poglądy na świat inna religia z tego rodzą się kłótnie.
3.ustal niektóre fakty np co myśli o zwierzętach w domu.
4. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś żeby się przypodobać

To są najważniejsze moim zdaniem rzeczy jak będziesz się tego trzymać jest większa szansa że twój związek przetrwa wszystko. Nie będzie rozwodu rozstań i kłótni o dzieci bo zawsze one najbardziej cierpią. Co o tym myślicie jakie wy macie podejście piszcie komentujcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *